Takograf Gebze

Telefon: 0 262 642 41 12

Adres: Sultan Orhan Mah.Gebze Endüstri Meslek Lisesi Karşısı Gebze / Kocaeli

 

 

Oto Teyp/CD Çalar

 

SES SİSTEMLERİSony Avrupa Mayıs 2008'de Avrupa'da piyasaya çıkacak olan yeni bir araç ses sisteminin duyurusunu yaptı: Sony MEX-BT3600U. Bu cihazı aracınıza taktığınızda hem pek çok kaynaktan müzik dinleme imkanına hem de eller serbest Bluetooth konuşma imkanına sahip oluyorsunuz. Telefonunuz çaldığında o anda çalına müzik otomatik olarak kesiliyor ve arayanın sesini aracınızın hoparlörlerinden duyuyorsunuz. Cihazın üzerindeki gizli mikrofon sayesinde de sesiniz karşı tarafa ulaşıyor.

Pek çok kaynaktan müzik dinlemek nasıl oluyor:

(1) Standart CD tabanlı MP3/WMA ya da AudioCD

(2) USB belleğe yazılmış MP3/WMA

(3) Ön paneldeki Aux ses girişi sayesinde herhangi bir taşınabilir müzik çaları bağlayarak

(4) A2DP Bluetooth kablosuz stereo ses transferi ile Bluetooth'lu cep telefonunuzdan ya da müzik çalarınızdan kablosuz müzik dinleme imkanı.

Aynı serinin 2007'de çıkan ilk modeli olan MEX-BT2500'de Bluetooth ve Aux girişleri vardı ama amfi çıkışı ve kablolu uzaktan kumanda portu yoktu 2008'in başında çıkan MEX-BT2600'de önceki modele ek olarak bir çift RCA amfi çıkışı ve kablolu kumanda portu eklendi bu son model BT3600U'da ise ilave USB portu geldi. MEX-BT3600U'nun fiyatı belli değil ama şu anda Türkiye'de yeni satılmaya başlanan MEX-BT2600'ü 315YTL-390YTL fiyatlarla (2 yıl garantili resmi ithalat) almak mümkün.Ağırlıklı olarak ALPİNE, KENWOOD , CLARİON ve BLAUPUNKT gibi markaların her araca uyumlu hoparlörleri, cihazları ve diğer ünitelerin ses ve görüntü sistemleri montajı, satışı yapılmaktadır.

Görüntü sistemlerinde ise tavan acılır monitörler, kafalık monitörleri, DVD / CD / DİV-X / MP3 oynatıcıların satısı ve montajı yapılmaktadır.

Ayar Elektronik Oto TeypOto CD Çalarotomobil kaset çalartakograf oto teypAyar elektronik ptp teypleri ve cd çalarlar

 

Takograf Ana Sayfa Ana Sayfa Takograf Bestaş| Bestaş | Destaş Takograf Destaş |Norm Takograf Norm |Ölçüsan Takograf Ölçüsan |Renkli Kamera Renkli Kamera |Atak Araç Takip Atak Araç Takip | BlackWidow Cyclone |Spider Takograf Spider |Endiksan Takograf Endiksan

Bu Sitenin Tüm Hakkı Ayar Elektronik'e Aittir.

www.takograf.org

İstanbul Web Tasarım ve Bilgi Teknolojileri

2009 © Copyright www.istdizayn.com